Opinie - Amelia*PL - Hodowla kotów tajskich - koty syjamskie klasyczne - rodowodowe koty tajskie - koty rasowe -kot tajski.

Przejdź do treści

Opinie

Nasza hodowla istnieje już kilkanaście lat. Dlatego też, chcialabym Państwa prosić,
o wystawienie nam opinii.
Zwłaszcza osoby, które mają już od nas kotka czy też więcej kotków :)
Jeśli możecie, to napiszcie o poczynaniach swoich sierściuszków, o tym jakie są.
Czy są dla Was w jakiś sposób szczególne i wyjątkowe.
Czy decyzja o wzięciu kota tajskiego była słuszna, czy też nie :)
Będę się cieszyć z każdego wpisu.i każdej opinii.
Za każdy bardzo serdecznie dziekuję :)

Opinia o hodowli Amelia*PL oraz o kotach pochodzących z tej hodowli.
28 komentarze
1 2 3
Halina
2019-03-05 21:17:11
Na mojego Leonka z hodowli Amelia czekałam dosyć długo. W tym czasie wielokrotnie rozmawiałam z panią Anią na temat charakteru tajskich kotów i możliwości socjalizacji kotka z rezydentką, kotką bengalską. Otrzymałam dużo praktycznych informacji, pani Ania wskazywała też na trudności, jakie mogą wystąpić podczas socjalizacji kotów, byłam uprzedzona, że może być różnie.
Otrzymałam wspaniałego, zrównoważonego i radosnego kota, który potrafi przytulać się, mruczeć z zadowolenia i przychodzić na powitanie.
To kot, który ma charakterek i jak chce, to potrafi postawić na swoim.
Ale jak tu nie ulec spojrzeniu przepięknych, niebieskich oczu🤗
Czasami lubi sobie pogadać i chwile dyskutujemy na różne tematy.
Pani Ania zawsze odbiera moje telefony, doradza, rozprasza wątpliwości, pomaga.
Było to ważne zwłaszcza na początku, kiedy kotek przechodził okres aklimatyzacji.
Bardzo ważne jest to, że pani Ania naprawdę kocha swoje koty i wkłada serce w prowadzenie hodowli. Od razu widać, że los kota, którego oddaje nie jest jej obojętny.
Dzięki temu mój Leon jest nie tylko śliczny, ale i zdrowy i ma wspaniały charakter.
Iwona
2019-03-05 20:21:17
Mój Rodi mieszka z nami już 3 lata. Długo szukałam rasy która odnajdzie się w domu z małym dzieckiem. Po rozmowie z Panią Anią podjęłam decyzję i nie żałuję. To bardzo cierpliwe mądre i kochające stworzenie. Przytula się do mojej 4 letniej córki i ostatnio zaprzyjaźnił się z psem...
Malgorzata
2019-03-05 08:22:51
Rasę zwaną kiedys syjamską poznałam jako dziecko (50 lat temu) kot charakterny ale cudowny, kochający. Po wielu latach usłyszałam o powrocie tej rasy w dawnym wydaniu. Do Amelii trafiłam przypadkiem, i ... oczywiście mam kota, 5 lat mieszkam z Filutem Filem zwanym (oraz Silverem ale to inna bajka). Co najważniejsze Fil jest pieszczochem, zadnej agresji, wszysko to co opowiadala o nim p. Anna jest prawdą. To bardzo ważne by hodowca wiedział jak najwiecej o swych podopiecznych i tak jest.No i staly kontakt... rozmowy,smsy to nie tylko hodowla, to prawdziwy dom koci.
Aneta
2019-03-04 18:33:58
Nasz Lucuś opętał swoją urodą, wdziękiem i charakterem całą rodzinę 😊 To dzięki pani Ani i jej hodowli kotków tajskich mamy to cudo😍
Krzysztof
2019-03-04 14:55:48
Bajka to kotka idealna pod każdym względem, nie odstępuje mnie na krok jak pies albo jak papuga siedzi na ramieniu:) Wspaniale zresocjalizowana i przygotowana przez Panią Anię do dalszego domu. Polecam wszystkim tą hodowlę bo jest wspaniała i kontakt z Panią Anią również.
Justyna
2019-03-04 12:59:43
Moja Shinka to kotka z charakterem. Ustawiła cały dom pod siebie. Ale jednocześnie jest tak kochana i słodka, że nie sposób się jej oprzeć. Potrafi wykonywać polecenia, aportuje, podaje łapę itp. Zawsze patrzy głeboko w oczy i ze zrozumieniem rozmawia z człowiekiem, jak człowiek😍 Najlepszy i najkochańszu kot na świecie! Polecam tajskie koty wszystkim, którzy wahają się między kotami a psami, bo to trochę kotopsy😉 A hodowla pani Ani jest bardzo profesjonalna: kotki są przytulaśne, socjalizowane i zadbane!
Dorota
2019-03-04 08:48:06
Wiórka (Westa), najkochańsza, najsłodsza, najczulsza, najpiękniejsza, najbardziej troskliwa, najgrzeczniejsza... naj, naj, naj...
AnnaGrzegorzMadziaMaks
2019-03-04 08:41:54
W cechach i niesamowitej urodzie kotków tajskich zakochaliśmy się już jakiś czas temu, w Hodowli Amelia i samej Pani Ani chwilę później :) lada moment nasze pupile Albercik i Fisia skończą 4 lata, to niesamowite ze już tyle czasu umilają każdy dzień nam i naszym dzieciom :) dziękujemy!
Wiktoria
2019-03-04 08:01:58
Profesjonalizm, wiedzą, miłość, pasją. Te cechy charakteryzują hodowlę Amelia*pl. Mam pięknego mądrego kotka, który zajmuje w moim życiu ważne miejsce. Daje mi wiele radości, miłości. Uwielbiam go i bardzo dziękuję Pani Ani za to, że dała mi możliwość poznania rasy i mieć spanialego jej przedstawiciela u boku. Polecam wszystkim !!!
Małgorzata
2019-03-04 00:09:32
Nasza przecudna Tunia, "opiekunka" naszych dzieci, pochodzi z hodowli Amelia.pl. Pani Ania wielokrotnie nam pomagała, doradzała, wykazując się niezwykłą wprost wiedzą o kotach i opiece oraz życzliwością. Gorąco polecamy hodowlę! Pani Ania naprawdę kocha koty - na roczek Tunii zadzwoniła do nas by zapytać jak koteczka się ma, przypomnieć nam np, że jej ulubionym przysmakiem jest mielona wołowinka. Hodowca i hodowla wysokiej klasy.
1 2 3
Wróć do spisu treści