Opinie - Amelia*PL - Hodowla kotów tajskich - koty syjamskie klasyczne - rodowodowe koty tajskie - koty rasowe -kot tajski.

Przejdź do treści

Opinie

Nasza hodowla istnieje już kilkanaście lat. Dlatego też, chcialabym Państwa prosić,
o wystawienie nam opinii.
Zwłaszcza osoby, które mają już od nas kotka czy też więcej kotków :)
Jeśli możecie, to napiszcie o poczynaniach swoich sierściuszków, o tym jakie są.
Czy są dla Was w jakiś sposób szczególne i wyjątkowe.
Czy decyzja o wzięciu kota tajskiego była słuszna, czy też nie :)
Będę się cieszyć z każdego wpisu.i każdej opinii.
Za każdy bardzo serdecznie dziekuję :)

Opinia o hodowli Amelia*PL oraz o kotach pochodzących z tej hodowli.
28 komentarze
1 2 3
Natasza
2019-03-03 23:36:14
Informację o hodowli Amelia znalazłam przypadkowo, poprzez hodowczynię kotków rosyjskich, od której mamy naszego pierwszego kota, rosyjskiego Gustawa. Akurat poszukiwaliśmy towarzystwa dla niego i gdy zobaczyliśmy zdjecia miotu małych kotów tajskich.... zakochaliśmy się od razu. Kontakt z właścicielka hodowli Amelia był bardzo dobry, a co ważne, informacje o naszym wybrańcu Zafiro Feliksie, aka Felusia, dostawaliśmy systematycznie. Pierwsze spotkanie połączone z odebraniem kota było bardzo udane, nie mogliśmy się wprost nagadać, kontakt od razu został nawiązany - i utrzymany do dziś. Felus dostał wyprawkę, a my mnóstwo wskazówek i porad. kotek jest przekochany, nie można nie ulec jego urokowi :) jest towarzyski, wierny jak piesek, zawsze poczuwa się do „obowiązku” towarzyszenia swoim ludziom, we dnie i w nocy :) jest wspaniale zsocjalizowany i przyzwyczajony do ludzi przez panią Anię, od razu lgnął do nas i nie bal się nowego domu. Nauczony korzystania z kuwety, pięknie jedzący, zadbany, zdrowiutki (a miał jako kociak problem z oczkiem), miły i po prostu kochany :) bardzo się cieszymy, ze trafiliśmy na tego właśnie kotka i na tę właśnie hodowlę. Felek daje nam wszystkim tyle radości i miłości , ze wybaczamy mu każde figle i szaleństwa :) trafiliśmy na godną zaufania i polecenia hodowlę i cudownego kota, którego kochamy.
Agnieszka
2019-03-03 23:06:14
Na hodowlę Amelia trafiłam przypadkowo. Jednak sam przyjazd do Pani Ani i jej kociaków wspominam niezwykle ciepło- każda hodowla powinna tak wyglądać! Kocięta są częścią rodziny i przebywają w doskonałych warunkach wraz z domownikami. Są zadbane a przede wszystkim wypieszczone i wykochane, co wpływa na późniejszy charakter kotka i jego zachowanie w domu nowego właściciela. Jeśli jeszcze w przyszłości będę planowała poszerzyć naszą rodzinę o kolejnego kociaka, z pewnością wrócę tylko i wyłącznie do hodowli Amelia. Pani Aniu, dziękuje za szczęście jakim jest dla nas wszystkich Camaro. Pozdrawiam ciepło! :)
Izu
2019-03-03 22:50:58
Od Pani Ani przywędrowała do nas Aimee. Najukochańsza Tajka świata. Fantastyczna przytulaśna poducha :) ukochany słodki miziak syna i mój oraz wszystkich którzy nas odwiedzają. Nieprawdopodobna gaduła i pieszczocha :)
Anna
2019-03-03 22:50:58
Na hodowle Amelia trafilam ok. 3,5 roku temu. Chcialam rozpocząć przygodez kociakiem tajkski. Dzisiaj myślę ze nie moglam trafic lepiej. Wszysko co usłyszałam od pani Ani na temat rasy i moje kota sprawdziło się. Dzisja czekam na kolejne kocie dziecko od pani Ani. Oby wszyscy hodowcy mieli takie podejście!
Anna
2019-03-03 22:50:23
Na hodowle Amelia trafilam ok. 3,5 roku temu. Chcialam rozpocząć przygodez kociakiem tajkski. Dzisiaj myślę ze nie moglam trafic lepiej. Wszysko co usłyszałam od pani Ani na temat rasy i moje kota sprawdziło się. Dzisja czekam na kolejne kocie dziecko od pani Ani. Oby wszyscy hodowcy mieli takie podejście!
Jadzia
2019-03-03 22:47:43
Jaguś ... najcudowniejszy najwspanialszy kotek z Amelii ❤️❤️ Moje cudo 😍🥰 hodowla na medal ❤️
Józef
2018-08-10 21:38:49
Piękna strona z pięknymi kotkami.
Pozdrawiam serdecznie.
Jan Kowalski
2018-04-04 21:01:17
Piękna strona i jeszcze piękniejsze kotki. Brawo.
1 2 3
Wróć do spisu treści